Skip to content
Рецепт од Снеже

Брауни Колачиња

Состојки:

Подготовка:

Направи ја смесата од состојките.

Наполни коцкесто тавче, намачкано со путер, со подготвената смеса

Декорирај со бадеми.

Така направено, тавчето оди во рерна 25 до 30 минути на 175 степени.

4.5/5

Сè уште нема коментари, да го чуеме твојот глас овде!


Додај коментар